ТОП локация! Тристаен тухлен апартамент в ЖСК кооперация в района на у-ще „Славейков“. Реф. № 487352, Публикувана на: 16.04.2026 в 08:36ч.
ТОП локация! Тристаен тухлен апартамент в ЖСК кооперация в района на у-ще „Славейков“.
Предлагаме ви жилище, разположено на непоследен етаж в сграда с асансьор и поддържани общи части. Апартаментът е със застроена площ от 100 кв.м, към него има прилежащо избено помещение , таванска стая и възможност за закупуване на гараж .
Разпределението е изключително функционално:
– коридор
– кухня с трапезария
– просторен хол
– две спални
– баня с тоалетна
– две прекрасни тераси
Жилището е със запазени подови настилки от естествен паркет и дюшеме и теракот ,точка за газ и прекара инсталация , подменена ПВЦ дограма на всички външни прозорци и равни стени, което дава отлична основа за освежаване по вкус на новите собственици.
Имот с отлична локация и голям потенциал, който рядко се появява на пазара!
Обявена цена: 122000 евро
За повече информация и организиране на огледи не се колебайте да се свържете с нас на посочения телефон 0897 961 690
Добрич Хоум – до теб и твоя нов дом.
Пълно съдействие от първата среща до ключа в ръка.
Съдействие и при нужда от банков кредит.